Strona główna » INFORMACJE » Aktualności » UWAGA KONKURS / REGULAMIN

UWAGA KONKURS / REGULAMIN

piątek, 26 października 2018 12:53

Projekt bez tytułu 1

Regulamin Konkursu Plastycznego „Kartka urodzinowa dla Biblioteki”

I. Organizator konkursu:

Miejska Biblioteka Publiczna w Koronowie ul. Szosa Kotomierska 3, 86-010 Koronowo.

II. Cele konkursu:

1. Uczczenie 70. rocznicy powstania Biblioteki.

2. Przypomnienie tradycji wysyłania życzeń na kartach okolicznościowych.

3. Rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci i młodzieży.

4.  Rozwijanie zainteresowań plastycznych dzieci i młodzieży.

III. Uczestnicy konkursu:

Konkurs adresowany jest do czytelników naszej Biblioteki w wieku 7-15.

IV. Warunki uczestnictwa:

1. Uczestnicy składają jedną pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką w formacie A5 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koronowie w terminie do 23 listopada 2018 r.

2. Każda praca powinna być czytelnie opisana na odwrocie i zawierać następujące dane: imię i nazwisko, wiek.

3. Dostarczenie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu oraz umieszczania imienia, nazwiska, wieku oraz wizerunku dziecka w materiałach promocyjnych i na stronie www.bibliotekakoronowo.pl.

4. Prace stają się własnością Biblioteki i nie będą zwracane.

5. Jury powołane przez organizatora dokona kwalifikacji prac oraz przyzna nagrody.

6. Jury będzie oceniało: pomysłowość, technikę, estetykę oraz samodzielność wykonania pracy.

7. Najciekawsze prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koronowie oraz zostaną zaprezentowane podczas uroczystości jubileuszowej Biblioteki w grudniu 2018 roku.

8. Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród nastąpi w terminie podanym przez Organizatora.