18.07.2018

Strona główna » INFORMACJE » Nowości » Spacer nad rzeką

Spacer nad rzeką

poniedziałek, 21 sierpnia 2017 10:19

Spacer nad rzekąUrzekająca opowieść o miłości, starym rodzinnym domu w Kazimierzu nad Wisłą i małym miasteczku, którego mieszkańcy skrzętnie przechowują wspomnienia.

Każdy człowiek rodzi się z pustką, którą może wypełnić tylko jedna, właściwa osoba.

Zosia Rybicka ma szczęście, spotyka Pawła, mężczyznę swojego życia. Zakochują się w sobie bez pamięci.

Paweł, szanowany lekarz z warszawskiej kliniki, proponuje jej wyjazd do rodzinnego domu w Kazimierzu nad Wisłą.

Tam, w małym miasteczku, Zosia poznaje ludzi i miejsca bliskie jej ukochanemu.

Każdego dnia Kazimierz odkrywa przed Zosią swoje małe sekrety.

Mieszkańcy Doktorówki, domu Pawła, dbają o nią troskliwie.

Zosia rozkochuje się w powolnym rytmie życia miasteczka, w jego brukowanych uliczkach i spacerach wzdłuż rzeki.

Wśród dobrych wspomnień odkrywa jednak także te bolesne.

Kim była Julia? Jakie sekrety zabrała ze sobą, gdy odeszła?