18.09.2018

Strona główna » INFORMACJE » Warto przeczytać » W szponach szaleństwa

W szponach szaleństwa

poniedziałek, 26 lutego 2018 15:13

w szponachBieszczadzka sekta, energiczna komisarz, wielka miłość i Wrocław, który nie jest już bezpiecznym miejscem.

Gdy komisarz Ewa Barska zostaje wezwana na miejsce znalezienia okaleczonych zwłok młodej dziewczyny, nie wie jeszcze, że to dopiero preludium szaleństwa, które ogarnie cały Wrocław. Ko-lejne ofiary pojawiają się w zastraszającym tempie, a trop prowadzi na Wydział Historii Uniwersyte-tu Wrocławskiego.

Kiedy na drodze energicznej policjantki stanie wybitny historyk, doktor Mateusz Herz, to także bę-dzie początek jej własnej historii, gdzie uczucia odegrają kolosalną rolę. Jednak w tej opowieści nic nie jest jasne i oczywiste.

„W szponach szaleństwa" to pełen dramatyzmu thriller o mrocznych zakamarkach ludzkiej duszy, o ludziach, którzy decydują o losie innych ludzi, a także o tym, że miłość często okazuje się zbyt sła-ba, aby pokonać zło.

Agnieszka Lingas-Łoniewska – wrocławska pisarka tworząca powieści łączące sensację i kryminał z romansem, zwana przez swoich czytelników „Dilerką Emocji".

Autorka ponad dwudziestu powieści i współautorka kilku antologii.

Założycielka projektów „Czytajmy Polskich Autorów" oraz „Pisarka czyta". Wspiera fundacje prozwierzęce i schroniska, zbierając na licznych spotkaniach autorskich karmę w akcji „Karma zamiast kwiatka". Ma fanklub czytelniczy, zwany „Sektą Agnes".