baner44.png
26.05.2018
nieczynna
nieczynna
26.04.2018
 

strefa dla_dzieci

Strona główna » INFORMACJE » Wydarzyło się

Wydarzyło się

KAŻDE STWORZENIE PRAGNIE MIŁOŚCI

środa, 20 września 2017 15:38

sum1Gościem naszej biblioteki była Dorota Sumińska - znany i ceniony lekarz weterynarii, autorka wielu książek, programów telewizyjnych i radiowych, publikacji prasowych. W spotkaniu uczestniczyło ponad 60 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 i mocna dziennikarska ekipa z SP Buszkowo. Było dużo pytań o zwierzaki (i nie tylko) i tyle samo mądrych odpowiedzi.

Przekochanymi bohaterami spotkania były też trzy pieski z Fundacja Ostatnia Przystań z Wtelna, które wraz z opiekunami specjalnie przyjechały do Koronowa.

Nasza biblioteka z całego serca wspiera działalność fundacji dla psich i kocich seniorów. W wypożyczalni dla dzieci znajdziecie Państwo puszkę, do której można wkładać datki na działalność tego wyjątkowego azylu.

sum2sum3sum4sum5sum7sum8sum9

 

Spotkanie autorskie dla dzieci

środa, 14 czerwca 2017 15:26

kołba1Gościem naszej filii dla dzieci był Zbigniew Kołba, autor książki "Znajdź mnie i kiedyś odwiedź". Spotkał się z trzecioklasistami z SP nr 2 w Koronowie, żeby opowiedzieć o historii Piotrusia, który na trasie wakacyjnych wędrówek poznaje miejscowości o dziwnych i zabawnych nazwach. Była to też doskonała okazja do przypomnienia, że nic tak nie poprawia jakości naszego życia, jak czytanie książek, sen i... higiena!

kołba2kołba3kołba4kołba5kołba6kołba7

 

Już po Mikołajkach...

poniedziałek, 12 grudnia 2016 09:55

Tak się bawiliśmy podczas mikołajek w bibliotece dla dzieci.

Było głośne czytanie, zagadki, kolorowanki, klejenie gigantycznego papierowego łańcucha, strojenie choinki i oczywiście upominki.

Pani Kasia i Pani Ania - asystentki Świętego Mikołaja - bardzo dziękują wszystkim uczestnikom spotkania.

 

mikolaj1mikolaj2mikolaj3mikolaj4mikolaj5mikolaj6mikolaj7mikolaj8mikolaj9

 

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!

czwartek, 30 czerwca 2016 14:06

onkolKsiążki, kredki, kolorowanki, zabawki - wszystko dla dzieci z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii bydgoskiego szpitala Jurasza.

Zbiórkę przeprowadziliśmy wspólnie z gromadą zuchową "Dudusie" i "Małym Przedszkolem". Razem z Panią Violą dziękujemy z całego serca za ofiarowane rzeczy!

Uśmiech chorych dzieci jest dla nas największą radością. Życzymy im duuuużo zdrowia i siły!

 

Między słowami

wtorek, 28 czerwca 2016 13:41

Agata1Naszym gościem była powieściopisarka z Wrocławia, Agata Kołakowska. Ma na koncie dziewięć książek: „Niewypowiedziane słowa", "Wszystko co minęło", „We dnie, w nocy", „Zaciszny zakątek", „Płótno", „Siódmy rok", „Niechcianą prawdę", „Przyjaciółki" i „Patrycję".

Spotkanie odbyło się w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

Natalia Jagiełło-Dąbrowska. Relacja ze spotkania

wtorek, 28 czerwca 2016 10:36

natalia2Pierwsze spotkanie autorskie Natalii Jagiełło-Dąbrowskiej odbyło się w naszej bibliotece! Koronowianka zadebiutowała właśnie na rynku wydawniczym powieścią "Nasze kiedyś". Już pracuje nad dalszym ciągiem tej pasjonującej historii nie tylko o miłości. Z pisaniem łączy zajmowanie się fantastyczną rodziną i pracę zawodową. Wielkie gratulacje!

natalia1

Więcej…
 

«poprzednia12345678910następna»

© Copyright 2012 MBP Koronowo. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www


ikona libra

logo bobliotekanar

logo narodo