19.08.2018

Strona główna » INFORMACJE » Wydarzyło się » KAŻDE STWORZENIE PRAGNIE MIŁOŚCI

KAŻDE STWORZENIE PRAGNIE MIŁOŚCI

środa, 20 września 2017 15:38

sum1Gościem naszej biblioteki była Dorota Sumińska - znany i ceniony lekarz weterynarii, autorka wielu książek, programów telewizyjnych i radiowych, publikacji prasowych. W spotkaniu uczestniczyło ponad 60 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 i mocna dziennikarska ekipa z SP Buszkowo. Było dużo pytań o zwierzaki (i nie tylko) i tyle samo mądrych odpowiedzi.

Przekochanymi bohaterami spotkania były też trzy pieski z Fundacja Ostatnia Przystań z Wtelna, które wraz z opiekunami specjalnie przyjechały do Koronowa.

Nasza biblioteka z całego serca wspiera działalność fundacji dla psich i kocich seniorów. W wypożyczalni dla dzieci znajdziecie Państwo puszkę, do której można wkładać datki na działalność tego wyjątkowego azylu.

sum2sum3sum4sum5sum7sum8sum9