05.06.2020
06.05.2020

Strona główna » INFORMACJE » Aktualności » Ogłoszenie!

Ogłoszenie!

środa, 06 maja 2020 09:39

Szanowni Czytelnicy

Od środy, 6 maja 2020 r., znów jesteśmy z Wami i dla Was!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.

Zgodnie z zaleceniami Biblioteki Narodowej, uruchomiona zostaje tylko możliwość wypożyczania książek BEZ DOSTĘPU DO PÓŁEK i innych przestrzeni bibliotecznych .

-Książki do odbioru można zamawiać online lub telefonicznie.

-Książki podaje wyłącznie bibliotekarz.

-Lada biblioteczna zostaje usytuowana przy wejściu do biblioteki.

-Książki do zwrotu zostaną odpisane z konta Czytelnika dopiero po 7-dniowym okresie kwarantanny.

-Aby uniknąć kolejek, prosimy o wcześniejsze umówienie telefoniczne lub przez e-mail na konkretną godzinę.

-Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa: przebywaniu w maseczce i rękawiczkach oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.

SZCZEGÓŁOWE ZASADY OBOWIĄZUJĄCE UŻYTKOWNIKÓW MBP KORONOWO - NA ZAŁĄCZONYM ZDJĘCIU

UWAGA - nasze filie w Buszkowie, Wierzchucinie Królewskim i Mąkowarsku na razie pozostają dla Czytelników zamknięte.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i liczymy na Państwa zrozumienie w tej wyjątkowej przecież sytuacji.

cov