baner44.png
25.06.2022
nieczynna
nieczynna
26.05.2022
 

strefa dla_dzieci

Nowości

Profesjonalne pojazdy

poniedziałek, 10 września 2012 11:38

Otwórz książeczkę i dowiedz się wszystkiego fascynującym świecie koparek, pociągów, wozów strażackich i ciężarówek. Naciśnij przycisk i posłuchaj dźwięków, jakie wydają te pojazdy. Ulubiona przez najmłodszych książeczka z rozkładanymi elementami to zawsze mnóstwo niespodzianek i ciekawostek. Godziny rozwijającej zabawy gwarantowane.

Więcej…
 

Podwodny świat

poniedziałek, 10 września 2012 11:33

W nieodległej przyszłości na skutek globalnego ocieplenia poziom oceanów podnosi się tak bardzo, że większa cześć kuli ziemskiej zostaje zalana. Ci, którzy przeżyli, mieszkają w gigantycznych, ponurych blokach przypominających ule. Jednak dla odważnych, spragnionych wolności jest jeszcze jedno wyjście…

 

Więcej…
 

Mama Mu

poniedziałek, 10 września 2012 11:30

Smakowite językowo dialogi, szybkie zwroty akcji, niebanalny humor i świetna konstrukcja postaci - tak piszą Jujja i Tomas Wieslanderowie. Przy ich książkach dobrze bawią się nie tylko dzieci. Bogate w szczegóły, genialne ilustracje Svena Nordqvista, pełne są niespodzianek dla spostrzegawczych i wspaniale oddają charaktery obu bohaterów.

Więcej…
 

Kod królów

poniedziałek, 10 września 2012 11:27

W piwnicy w Turynie, w miejscu zwanym Trybunał Miracles, jest ukryta Księga Języka Królów. Jest to najstarszy na świecie uniwersalny język, którego fragmenty są znane dzięki kilku królom i wielkim wodzom z przeszłości. Kto ma możliwość wypowiadania się w tym języku, osłabia moc swego słuchacza.

Więcej…
 

Kaktus na parapecie

poniedziałek, 10 września 2012 11:25

Chcielibyście przenieść się w czasie? Bohater tej opowieści, Mikołaj, pewnego dnia obudził się w świecie z przeszłości. Wszystko było inne, a w dodatku jakieś dziwaczne. Zero komputerów, zero iPodów, zero McDonalda. Zamiast olbrzymich galerii handlowych – PDT-y, w których udane zakupy graniczą z cudem.

Więcej…
 

Godzina pąsowej róży

poniedziałek, 10 września 2012 11:24

Powieść potwierdzająca słuszność powiedzenia, że podróże kształcą. Także te odbywane w czasie... Szesnastoletnia dziewczyna ze współczesnej powojennej Warszawy, za sprawą swojej ciotecznej babki zostaje przeniesiona o sto lat w przeszłość.

Więcej…
 

«poprzednia12następna»

 

Partnerzy / Współpraca

 

czytam sobiedkkfrsiIK logo_2017legimiLustro-Biblioteki-logotyp-wersja-podstawowa1-1mkidnPROGGRAM ROZWOJU_BIBLIOTEK-01-278x170sbpw-bibliotece-banerwolne lektury

© Copyright 2012 MBP Koronowo. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www


ikona libra

logo bobliotekanar

logo narodo