baner55.png
25.06.2022
nieczynna
nieczynna
26.05.2022
 

strefa dla_dzieci

Polecane

Tupcio Chrupcio

poniedziałek, 10 września 2012 12:19

W życiu każdego malucha pojawiają się poważne wydarzenia, trudne momenty, stresujące zdarzenia, lęki. Mogą to być pożegnanie z pieluszką, kłopoty ze snem, jedzeniem, pierwszy dzień w przedszkolu. W jaki sposób przygotować dziecko na takie wydarzenia, jak przetłumaczyć, że jego strach jest bezpodstawny? Jak wytłumaczyć mu, co się właściwie dzieje?

Więcej…
 

Tunele

poniedziałek, 10 września 2012 12:12

Głównym bohaterem serii powieści jest czternastoletni chłopiec - Will Burrows, który wraz ze swoją rodziną mieszka w małym miasteczku Highfield pod Londynem. Gdy jego tata, z którym łączy go pasja do archeologii i wykopalisk, znika w gęstej sieci tuneli, Will wyrusza w niebezpieczną i ekscytującą podróż do podziemnego świata, aby mu pomóc.

Więcej…
 

Percy Jackson i bogowie olimpijscy

poniedziałek, 10 września 2012 12:08

"Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy" to bestsellerowa seria książek dla dzieci  i młodzieży autorstwa Ricka Riordana, opowiadająca o przygodach chłopca, który dowiaduje się, że jest synem greckiego boga - Posejdona.

Więcej…
 

Pan Samochodzil

poniedziałek, 10 września 2012 12:04

Przygodowa klasyka dla każdego czytelnika! Pan Samochodzik jest historykiem sztuki, pracownikiem Departamentu Ochrony Zabytków Ministerstwa Kultury i Sztuki (od książki "Pan samochodzik i templariusze").

Więcej…
 

Obrazki dla maluchów

poniedziałek, 10 września 2012 11:59

Pięknie ilustrowane, kartonikowe książeczki dla najmłodszych dzieci ze świetnego edukacyjnego cyklu "Obrazki dla maluchów". Książki pomaga dzieciom zapoznać się z otaczającym światem, uczy rozpoznawać zwierzątka, nazywać emocje i uczcucia. Na końcu każdej książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę.

Więcej…
 

Monster high

poniedziałek, 10 września 2012 11:57

Dzięki Lisi Harrisom spotkacie uczniów niezwykłego liceum. Tylko tutaj pod jednym dachem zebrały się przerażająco modne dzieciaki najsłynniejszych potworów, by wspólnie stawić czoło... szkolnym horrorom.

Więcej…
 

«poprzednia12następna»

 

Partnerzy / Współpraca

 

czytam sobiedkkfrsiIK logo_2017legimiLustro-Biblioteki-logotyp-wersja-podstawowa1-1mkidnPROGGRAM ROZWOJU_BIBLIOTEK-01-278x170sbpw-bibliotece-banerwolne lektury

© Copyright 2012 MBP Koronowo. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www


ikona libra

logo bobliotekanar

logo narodo