baner11.png
01.10.2023
nieczynna
nieczynna
01.09.2023
 

strefa dla_dzieci

Kontakt

Miejska Biblioteka Publiczna w Koronowie

ul. Szosa Kotomierska 3

86-010 Koronowo

 

Joanna Jarzewska - dyrektor biblioteki

 

tel./fax: (52) 382 42 73

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Administrator danych osobowych

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Imię i nazwisko *

Adres e-mail *

Numer telefonu

Treść wiadomości *


Przez wysłanie zapytania wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Miejską Bibliotekę Publiczną z siedzibą w Koronowie ul. Szosa Kotomierska 3, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) w celu realizacji zgłoszenia (udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie). Administratorem Danych Osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna z siedzibą w Koronowie przy ulicy Szosa Kotomierska 3 reprezentowana przez Dyrektora biblioteki (e-mail – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. (+48) 52 3824 273) Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo dostępu do treści przekazanych danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie udostępnia ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

 

 

Partnerzy / Współpraca

 

czytam sobiedkkfrsiIK logo_2017legimiLustro-Biblioteki-logotyp-wersja-podstawowa1-1mkidnPROGGRAM ROZWOJU_BIBLIOTEK-01-278x170sbpw-bibliotece-banerwolne lektury

© Copyright 2012 MBP Koronowo. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www


ikona libra

logo bobliotekanar

logo narodo